Загальноуніверситетський студентський “FF-BATTLE” до Міжнародного дня студента

Загальноуніверситетський студентський "FF-BATTLE" до Міжнародного дня студента

17 листопада 2022 року колектив кафедри клінічної лабораторної діагностики разом зі здобувачами вищої освіти взяв активну участь у Загальноуніверситетському студентському “FF-BATTLE”, присвяченому Міжнародному дню студента. Захід організовано за ініціативою та сприяння Ректора Національного фармацевтичного університету Алли Анатоліївни Котвіцької і вже став доброю традицією.

День студента – це свято молодості, жаги до життя та великих звершень.  Нажаль у цьому році не вдалося зустрітися наживо, але незважаючи на це, захід зібрав велику кількість студентів та викладачів, які з задоволенням поділилися спогадами про своє студентське життя. В свою чергу нинішні студенти разом зі своїми викладачами підготували цікаві привітання, міні-відеофільми та презентації.

Зустріч пройшла у жвавій доброзичливій атмосфері, залишивши незабутні враження!

Загальноуніверситетський студентський "FF-BATTLE" до Міжнародного дня студента