Національному фармацевтичному університету 101 рік!

Шановні колеги, випускники, першокурсники та студентство Національного фармацевтичного університету! Колектив кафедри клінічної лабораторної діагностики НФаУ щиро приєднується до привітань рідної Альма матер з 101 річницею від Дня народження! Бажаємо Національному фармацевтичному університету процвітання, реалізації найсміливіших планів та найзаповітніших мрій! Раді вітати першокурсників, які цього року влилися в нашу велику фармацевтичну родину і в недалекому майбутньому сприятимуть розвитку фармацевтичної галузi України вже на робочих місцях! Віримо в те, що незабаром Україна переможе, ми всі зустрінемося в стінах університету та відсвяткуємо Перемогу! А поки що бажаємо всім нам наснаги, віри в себе, наш Університет та Державу, а студентам – наполегливості та успіхів у навчанні заради майбутнього!