Організаційна нарада з магістрами спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування

13 вересня 2022 року відбулася організаційна нарада, ініційована деканатом медико-фармацевтичних технологій, відділом  практики, працевлаштування та кар’єрного зростання НФаУ та випусковими кафедрами клінічної лабораторної діагностики та мікробіології, вірусології та імунології. Нарада була присвячена організації проходження переддипломної практики в клініко-діагностичних лабораторіях для студентів 2 курсу спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр”. Під час наради завідувачкою відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання НФаУ Барковською Оксаною Яківною було надано вичерпну інформацію щодо особливостей проходження практики в обставинах воєнного стану, в яких наразі перебуває наша Держава.

Здобувачі вищої освіти також поспілкувалися з деканом факультету медико-фармацевтичних технологій, професором Ольгою Іванівною Набокою,  завідувачкою кафедри клінічної лабораторної діагностики, професором Риммою Фуатівною Єрьоменко, завідувачкою  кафедри мікробіології, вірусології та імунології, професором Філімоновою Наталією Ігоревною та завучем кафедри клінічної лабораторної діагностики, доцентом Литвиненко Ганною Леонідівною, які відповіли на запитання студентів, які виникли під зустрічі. В результаті наради здобувачі вищої освіти визначилися з місцем проходження переддипломної практики та необхідною документацією.

Зустріч, яка відбулася у форматі ZOOM-конференції, пройшла у теплій доброзичливій атмосфері, сприяла налагодженню довірливих стосунків між викладачами та студентством. Наприкінці засідання було прийнято рішення проводити такі зустрічі на регулярній основі, що дасть змогу якісно та своєчасно організовувати навчальний процес та підтримувати постійний звязок зі здобувачами вищої освіти.