Зустріч з магістрами 1 курсу спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування

08 вересня 2022 року кафедрою клнінічної лабораторної діагностики спільно з деканатом факультету медико-фармацевтичних технологій було організовано зустріч зі здобувачами вищої освіти 1 курсу спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр”. Під час зустрічі студенти були ознайомлені з основними моментами організації навчального процесу у 2022-2023 році. Здобувачі мали змогу поспілкуватися з деканом факультету медико-фармацевтичних технологій, професором Ольгою Іванівною Набокою, заступником декана Очкуром О.В., завідувачкою кафедри клінічної лабораторної діагностики, професором Риммою Фуатівною Єрьоменко та професорсько-викладацьким складом кафедри.

Зустріч, яка відбулася у форматі ZOOM-конференції, пройшла у теплій доброзичливій атмосфері, сприяла налагодженню довірливих стосунків між викладачами та студентством. Наприкінці засідання було прийнято рішення проводити такі зустрічі на регулярній основі, що дасть змогу якісно та своєчасно організовувати навчальний процес та підтримувати постійний звязок зі здобувачами вищої освіти.