Секційне засідання кафедри в рамках проведення IІI Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю Youth Pharmacy Science

7 грудня 2022 р. на кафедрі клінічної лабораторної діагностики в режимі online відбулося секційне засідання IІI Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю Youth Pharmacy Science.

На засіданні здобувачі вищої освіти ОП Лабораторна діагностика, задіяні у роботі СНТ кафедри, представили доповіді та висвітлили  результати своїх наукових досліджень. Усі доповіді виявились надзвичайно цікавими та змістовними, продемонстрували високий рівень володіння матеріалом та науковий рівень.

За результатами секційного засідання:

Дипломом І ступеню нагороджено Міщенко Інну із доповіддю Gene therapies. Roche in Germany´s biotech expertise” (науковий керівник: д.б.н., проф. Єрьоменко Р. Ф.)

Диплом ІІ ступеню розділили між собою:

Рєутова Дарья з доповіддю на тему Аналіз змін клінічного аналізу сечі у вагітних зі захворюваннями сечостатевої системи” (науковий керівник: д.мед.н., проф. Литвинова О. М.)

Уваренко Валерія з доповіддю  Індекс ROMA в діагностиці раку яєчників” (науковий керівник: к.б.н., ас. Матвійчук О.П.)

Дипломом ІІІ ступеню відначено:

Радченко Анжеліку з доповіддю Штучне запліднення як право на інновацію” (науковий керівник: д.фарм.н., доц. Должикова О.В.)

Дмітрієву Анастасію з доповіддю Скринінг гемотрансмісивних інфекцій у донорів крові методом імунохемілюмінесцентного аналізу” (науковий керівник: к.м.н., доц. Литвиненко Г.Л.)

Всі доповідачі отримали Грамоти за участь, цікавий досвід та нагоду представити свої наукові здобутки!

Щиро вітаємо переможців та учасників конференції, а також їх керівників!