Вітання з прийдешнім Новим 2023 роком!

Як складно підбивати підсумки цього року. Такого року, якого за насиченістю подій вистачило б на десятиліття. Як він розпочався з трагічних подій, так і досі тримає у напрузі і тривозі за долю нашої країни, за життя наших воїнів, які щохвилини ризикують своїм життям, за майбутнє наших дітей. Стільки болю і гіркоти, стільки втрат нам ще не доводилося переживати. І разом з тим – стільки гордості, надії, любові! Це був надскладний рік для кожного українця. Але незважаючи на все Україна працювала, Національний фармацевтичний університет працював, кожен з нас працював заради перемоги, ми всі напружено працювали і, підводячи підсумки, маємо чим пишатися!

Ми незламні! Віримо, що наступний рік стане роком нашої Перемоги! Вітаємо усіх друзів, колег та студентство з прийдешніми святами, твердої віри нам, світлої надії і беззаперечної Перемоги!